Thursday, June 30, 2011

Curio-zalnie :)

Jak juz raz odgrzebalam dosc dawno zakupione papiery Basic Grey Curio, to teraz nie moge sie od nich oderwac:)
Tym razem wykorzystalam je do zrobienia kartki, do ktorej wykorzystalam mapke z wyzwania Kartki#59 na PS. Wydawalo mi sie , ze pojdzie latwo ,a jakos strasznie sie meczylam z ta mapka- pocielam kilka papierow i nic mi nie wychodzilo. Cale szczescie, ze Curio lezaly wciaz na wierzchu po moim ostatnim projekcie  :) (Konkretnie jest to ten sam dwustronny arkusz, fragment z magnoliami i wzorem, papier z tekstem jest jakiejs innej marki )
Brzegi papierow wykonczylam brazowym tuszem i stemplem z zestawu Parisian Anthology-tym ktory kocham najbardziej czyli borderkiem. A calosc delikatnie spryskalam glimmer mistem Old Lace, zeby nadac bardzo dyskretny polysk. Motylek odbity tuszem i embossowany pudrem distress Vintage photo. I jeszcze koronka-zeby bylo bardziej dziewczeco, bo to kartka dla nastolatki.
Pozdrawiam Was cieplo i dziekuje, ze tu jestescie!

4 comments:

ZUzanna said...

Bardzo klimatyczna.. Lubię te Twoje kolorki... :)

Krótka;) said...

Przpiękna kartka! Ogólnie piękne rzeczy tworzysz:) Jestem u Ciebie pierwszy raz, ale na peno nie ostatni:)
Pozdraiwam!

Magda(i)Lena said...

Piękna kartka. Jak zwykle zachwycam się stemplowaniem. A kwiaty i motyl są naprawdę urokliwe. Bardzo, bardzo klimatyczna kartka.

IWA said...

Niesamowita karteczka, ja te papierki dopiero nabyłam, właśnie pod wpływem prac z ich udziałem, bo same w sobie mnie nie przekonały do siebie... Mój błąd, bo u Ciebie prezentują się świetnie!